Rubriky
eZavináč

Granátová/zlatá obývací sestava – luxusní doplněk pro váš interiér

Moderní aranžmá stále častěji využívají prvky charakteristické pro styl Glamour. Dokonalým příkladem jsou zlaté prvky, které se objeví v dekoracích, na stěnách i v nábytku. Poslední příklad potvrzuje nástěnná jednotka Zoltan.

Minimalistický a jednoduchý tvar nástěnné jednotky byl obohacen o zlaté detaily, tedy vysoké nohy a madla. Tento nábytek nejenže skvěle vypadá, ale je i praktický a nabízí spoustu úložného prostoru. Rozměry jsou přesně uvedeny v popisu. Granátová/zlatá obývací sestava je tak perfektním řešením pro váš obývací pokoj.

Laminovaná deska o tloušťce 18 mm, 0,5 mm PVC dýha

Výhodou této obývací sestavy je laminovaná deska o tloušťce 18 mm, s 0,5 mm PVC dýhou, což zaručuje její vysokou odolnost vůči poškrábání a otěru. Navíc laminovaná deska není náchylná k proniknutí vlhkosti. Je tedy ideální pro běžné používání, i pro rodiny s dětmi.

Zlaté matné dřevěné nohy a rukojeti

Kromě laminované desky, jsou zlaté matné dřevěné nohy a rukojeti dalšími výjimečnými prvky obývací sestavy. Tyto detaily jí dodávají na atraktivitě a dávají jí šmrnc. Výška nohou je perfektně promyšlená a dává sestavě elegantní vzhled.

Granátová/zlatá obývací sestava je tedy celkově velmi atraktivní.

Nábytek je dodáván v demontu

Nábytek je dodáván v demontu, což znamená, že si jej můžete snadno a rychle sestavit sami. Všechny bílé stěny, zarámování, nohy a madla jsou pečlivě zabalené a ochráněny v balení. Všechny prvky potřebné pro sestavení jsou součástí balení a výrobce zaručuje jednoduché sestavení nábytku.

Rozměry (šířka, výška, hloubka)

Jak již bylo řečeno, rozměry jsou uváděny v popisu každého kusu nábytku, který obývací sestavu tvoří.

  • Závěsná knihovna-61/114/30cm
  • Stojanová knihovna-61/130/35cm
  • TV skříňka-181/42/40cm
  • Závěsná police-100/12/22cm

Všechny kusy jsou pečlivě navrženy tak, aby splnily všechny potřeby a požadavky používání.

Výhodou této obývací sestavy je vysoká kvalita a komfort, které vám přináší.

Odkaz na produkt

Pokud se vám líbí granátová/zlatá obývací sestava, můžete ji zakoupit na adrese https://www.isolund.cz/produkt/obyvaci-sestava-granatova-zlata.

Interiér s obývací sestavou

Nekompromisní kvalitu a vysokou eleganci vám garantuje granátová/zlatá obývací sestava.