Rubriky
eZavináč

Karlsson 5817BK – Skvělý design a kvalita v designových nástěnných hodinách s průměrem 45 cm

Karlsson 5817BK je skvěle navržený designový kousek. Tyto nástěnné hodiny jsou vyrobeny z leštěného kovu, mají tvar slunce a jsou v černém provedení. V interiéru se stanou nepřehlédnutelnou dominantou.

Karlsson 5817BK - designové nástěnné hodiny

Čistý ciferník s kovovými ručičkami

Ciferník hodin je velmi čistý a jednoduchý, což zaručuje vysokou čitelnost. Ciferník neruší žádný vzor ani číslice, což umožňuje důraz na design hodin jako takových. Ručičky jsou také vyrobené z kovu, čímž dodávají hodinám dodatečnou robustnost.

Quartzový strojek na baterii

Karlsson 5817BK je poháněn quartzovým strojkem na baterii. Díky této technologii jsou tyto hodiny velmi přesné. Se zastoupením ve více než 80 zemích světa jsou hodiny značky Karlsson mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značkou designových hodin.

Pokud hledáte nějaké nové a originální nástěnné hodiny, můžete si prohlédnout nabídku na stránce http://www.codina.cz.

Nové modely od značky Karlsson

Značka Karlsson se na trhu pohybuje od roku 1999 a pravidelně přichází s novými modely. Tyto novinky jsou vždy originální a neotřelé, takže pokud hledáte nějaký zajímavý kousek, můžete se těšit na neustálé překvapení.

Karlsson 5817BK - designové nástěnné hodiny

Karlsson – synonymum pro designové hodiny

Značka Karlsson se těší vysokému respektu ze strany zákazníků a je synonymem pro kvalitní a designové hodiny. Pokud tedy od hodin očekáváte styl a vkus, zvolte značku Karlsson. Každý její model splní Vaše nároky na krásný a funkční doplněk do interiéru.

Investujte do kvalitních designových hodin Karlsson 5817BK a přidejte do Vašeho domova krásný a stylový prvek, který jistě nezůstane nepovšimnut.