Rubriky
eZavináč

Kde najít praktický a stylový koš na prádlo? Zkuste Curver INFINITY 39 l v bílé barvě!


Kde najít praktický a stylový koš na prádlo?

V dnešní době, kdy se více než kdy jindy věnuje pozornost designu a funkčnosti každého bytu, je těžké najít perfektní doplněk, který by splňoval oba kritéria. Pokud jste však právě zalovili na internetu, hledajíce praktický a stylový koš na prádlo, máme pro vás dobrou zprávu – tady je!

Zkuste Curver INFINITY 39 l v bílé barvě!

Curver INFINITY 39 l v bílé barvě je koš na prádlo, který se hodí do každé domácnosti. vyrábí se z recyklovaného plastu a potěší tak každého, kdo má na mysli životní prostředí. Koš naleznete na stránkách codina.cz, on-line obchodu s bytovým vybavením.

Koš na prádlo INFINITY z recyklovaného plastu, bude praktickým pomocníkem každé hospodyňky při praní a sušení.

Koš má zajímavý design, který připomíná ratan a bude také hezkým doplňkem každé koupelny. Tvarovaná madla umožní snadné přenášení koše dle potřeby. Díky drobným otvorům po celé ploše koše je zajištěna dostatečná větratelnost, čímž pomáhá zabránit vzniku plísní či zápachu. Použitý materiál zajistí snadnou údržbu, takže nemusíte mít obavy z toho, že by koš nebyl snadno omyvatelný.

Koš na prádlo je praktickým pomocníkem a může být i hezkým doplňkem koupelny.

Jestliže sháníte koš na prádlo, rozhodně můžete zvážit tento model. Může být praktickým pomocníkem při praní a sušení, ale také zajímavým designovým prvkem v každé koupelně. A navíc – přispějete k ochraně našeho životního prostředí recyklací plastového odpadu. Tak co ještě váháte? Pořiďte si koš na prádlo Curver INFINITY 39 l v bílé barvě ještě dnes!