Rubriky
eZavináč

Královská sametová pohovka Jodie s délkou 244 cm od značky MICADONI v modré barvě

Prostorná modulární trojmístná pohovka Jodie od značky Micadoni zaujme svou krásnou siluetou. Čalounění je vyrobené z tkaniny, která imituje samet s jemným leskem, což dodá celému nábytku luxusní vzhled. Látka se vyznačuje dobrou odolností proti oděru, což znamená, že si můžete být jisti, že pohovka vydrží i při častém používání. Díky tomu, že prošla testem na cigarety, je pohovka vhodná i do komerčních prostor, kde se často cítí po cigaretech.

Plnohodnotný odpočinek

Její polstrovaný tvar vám zaručí plnohodnotný odpočinek, a to i po náročném dni. Zatímco hluboký sedák umožní dokonalou relaxaci, protože máte dostatek prostoru, abyste se mohli pohodlně natáhnout. Opřít se můžete také o tvarované opěráky a široké područky, které jsou navrženy tak, aby vaše tělo mělo správnou oporu. Nízká podnož ladí s útulnou siluetou nábytku, a tím vytváří harmonický celek.

Královská sametová pohovka Jodie v modré barvě od značky Micadoni

Modulární pohovka ideální do každého interiéru

Velký výběr modulů vám umožní vytvořit si kombinace, které budou nejlépe vyhovovat vašemu obývacímu pokoji v minimalistickém či skandinávském stylu. Můžete si tak vytvořit pohovku přesně podle svých představ.

Královská sametová pohovka Jodie v modré barvě od značky Micadoni

Individuální výroba a barva podle vašich představ

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. To znamená, že si budete moci vybrat přesnou barvu, která bude přesně ladit s vaším interiérem. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme vám vybrat