Rubriky
eZavináč

Krása v jednoduchosti: Dekorativní vázy, které ozdobí každý interiér


Úvod

Dekorativní vázy jsou skvělým doplňkem každého interiéru. Můžete je umístit na stůl, poličku nebo okno a vytvořit tak zajímavý a poutavý prvek, který oko lahodí. V této příručce vám představíme několik druhů dekorativních váz, které jsou krásné v jednoduchosti.

Skleněné vázy

Skleněné vázy jsou velmi oblíbené a to z dobrého důvodu. Jsou elegantní, jednoduché a dokážou zvýraznit krásu květin. Skleněné vázy jsou k dostání v různých velikostech a tvarech, takže si určitě vyberete tu pravou pro váš interiér. Pokud chcete vytvořit zajímavý efekt, můžete do skleněné vázy dát kamínky, korálky nebo jiné dekorativní prvky, které vázu ještě více zvýrazní.

Tip:

Pro zajímavý efekt můžete do skleněné vázy dát květiny různých barev a vytvořit tak barevný prvek, který osvěží váš interiér.

Keramické vázy

Keramické vázy jsou dalším oblíbeným druhem dekorativních váz. Jsou velmi odolné a mají krásné vzory a barvy. Keramické vázy jsou k dostání v různých tvarech a velikostech, takže si určitě vyberete tu pravou pro váš interiér. Pokud máte rádi rustikální styl, můžete si vybrat keramickou vázu s hrubým povrchem a zajímavým vzorem.

Tip:

Pro zajímavý efekt můžete do keramické vázy dát sukulenty, které jsou velmi oblíbené a snadno se o ně staráte.

Metalické vázy

Metalické vázy jsou velmi moderní a elegantní. Mají krásný lesk a dokážou zvýraznit krásu květin. Metalické vázy jsou k dostání v různých tvarech a velikostech, takže si určitě vyberete tu pravou pro váš interiér. Pokud máte rádi moderní styl, můžete si vybrat metalickou vázu s geometrickým tvarem.

Tip:

Pro zajímavý efekt můžete do metalické vázy dát větve nebo květiny s výraznou barvou, které vázu ještě více zvýrazní.

Závěr

Dekorativní vázy jsou skvělým doplňkem každého interiéru. Skleněné, keramické a metalické vázy jsou krásné v jednoduchosti a dokážou zvýraznit krásu květin. Vyberte si tu pravou vázu pro váš interiér a vytvořte zajímavý a poutavý prvek, který oko lahodí.

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s designhelp.cz, kde najdete další inspiraci pro váš interiér.