Rubriky
eZavináč

Moderní sprchová baterie RAV SLEZÁK 150 mm chrom TRM80.5 pro dokonalý zážitek z koupání

V moderním interiéru koupelny se stává sprchová baterie jedním z důležitých prvků, který by měl dokonale splňovat vaše požadavky na komfort a design. Pokud hledáte dokonalou spojení těchto dvou faktorů, představujeme vám moderní sprchovou baterii RAV SLEZÁK 150 mm chrom TRM80.5.

Termostatická nástěnná sprchová baterie v chromovém provedení

Tato termostatická nástěnná sprchová baterie disponuje extrémně přesným termostatem, který dokáže vytvořit naprosto konstantní teplotu vody. Tento fakt vám přináší naprostou jistotu při sprchování, že se vám při manipulaci vůbec nic nestane. Navíc také šetříte vodou a energií, což se vám zvýší i na účtě za energie.

Baterie je velmi pevná a odolná vzhledem k použití chromového materiálu s vysokou kvalitou zpracování. Díky tomu si můžete být jisti, že tuto baterii budete mít doma po velmi dlouhou dobu.

Rozteč baterie 150 mm

Důležitou informací pro vás může být rozteč baterie, která činí 150 mm. To značí, že její montáž nebude pro vás žádný problém a snadno ji namontujete do vaší koupelny. Tuto baterii můžete využít jenom pro sprchování, ale samozřejmě lze ji použít i jako baterii pro vanu. Zkrátka vás nikdy nezklame a dokonale poslouží vašim potřebám.

Pokud se chcete podívat na více technických parametrů nebo si baterii zakoupit, můžete navštívit internetový obchod www.velkynabytek.cz, kde vám již vše detailněji popíšou.

Sprchová baterie RAV SLEZÁK 150 mm chrom TRM80.5

Za nás tedy můžeme tuto sprchovou baterii jenom doporučit, pokud hledáte kombinaci kvality, skvělého provedení a maximálního užitku. Není pochyb o tom, že si jí zamilujete a budete se s ní chtít sprchovat každý den.