Rubriky
eZavináč

Moderní stolní stolek Falco TV Mateo 041 v dubovém provedení

TV stolek Mateo nabízí vše, co potřebujete k uložení médií. Je vyrobený z lamina, které je odolné a lehce se udržuje.

Jeho jednoduché rovné linie se skvěle hodí do každého interiéru a poskytuje dostatek prostoru nejen pro televizi, ale i pro ostatní elektroniku, jako je např. domácí kino, herní konzole, audio technika atd…

Stolek je vybaven dvěma prostornými skříňkami, zásuvkou a také otvorem pro vedení kabelů.

Prostor pro uložení médií

Stolek Mateo

Prostor vám nabízí dostatek místa pro váš televizor i další elektroniku. Díky skříňkám a zásuvkám vám poskytuje možnost ukládání filmových DVD, herních konzolí nebo sportovních nástrojů, abyste si mohli užít velkou zábavu.

Dvě prostorné skříňky pro ukládání a organizaci

Prostorový pohled na TV stolek Mateo

Stolek má notně prostorné skříňky, které poskytují dostatek prostoru pro ukládání všeho, co potřebujete. Přemýšleli jsme nad tím, aby vaše veci měly čistý a úložný design.

Skříňky jsou dostatečně hluboké, aby vám poskytly dostatek prostoru pro věci, jako jsou herní konzole nebo menší elektrozařízení, zároveň vám však umožňují mít všechno hezky a jednoduše uspořádané.

Zásuvka s otvorem pro vedení kabelů

Detail zásuvky

Stolek je vybaven zásuvkou, abyste mohli lépe udržovat uklizený vzhled, zároveň však poskytuje prostor pro uložení dalších položek. Tato zásuvka je velká a je otvorem pro vedení kabelů, čímž umožňuje esteticky kabely vedené dozadu.

Montáž a produkční specifikace

Detail ilustrace montáže TV stolku Mateo

TV stolek Mateo je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Produkt splňuje EU normy týkající se bezpečnosti a kvality.

Tento nápaditý nábytek má rozměry 120 x 48 x 44 cm, takže se snadno vejde do mnoha obývacích pokojů a dalších prostor.

Pokud hledáte kvalitní nábytek, který je funkční, moderní a esteticky dokonalý, nesmíte si nechat ujít tento stolní stolek, který vám poskytne dostatek prostoru a praktické možnosti pro vaši techniku.