Rubriky
eZavináč

Nádherná koupelnová skříňka s košem na prádlo od TP Living – NEL IV v antracitové barvě a s dekorem dubu Artisan

V každé koupelně se hromadí plno věcí, přes hygienické potřeby po čístící prostředky či prádlo na praní, proto zaručeně oceníte praktický a zároveň velmi vkusný kus nábytku, který vám umožní mít nepořádek pod kontrolou. Tato elegantní koupelnová skříňka nabízí nejen prostor k uložení různých lahviček z drogerie, ale zároveň oceníte i snadno přístupný koš na prádlo zabudovaný ve spodní části skříňky. Vytvořte dokonalou koupelnovou sestavu společně s dalšími produkty ze série NEL.

Praktické vychytávky

Za účelem co největšího usnadnění manipulace s touto skříňkou bylo při výrobě skříňky mysleno na každý detail. Skříňka nábízí možnost volby strany otevírání dvířek pravá/levá přímo při montáži. Také dekor skříňky je důmyslně navržen tak, aby skvěle korespondoval s dalšími produkty ze série NEL a vytvořil tak jednu harmonickou celek. Navíc, díky vysoké kvalitě materiálu a preciznímu zpracování, má tato skříňka velmi dlouhou životnost a odolává požadavkům moderního bydlení.

Koupelnová skříňka s košem na prádlo od TP Living - NEL IV

Výborná cena a kvalita!

Přestože jde o designově velmi povedenou koupelnovou skříňku s košem na prádlo a několika praktickými místy na uložení různých hygienických potřeb a drogerie, nabízí se vám za velmi atraktivní cenu. Navštivte náš e-shop a porovnejte si nejen ceny, ale také kvalitu s konkurencí. Jsme si jisti, že nebudete zklamáni. A když koupíte do koupelny více produktů ze série NEL, vytvoříte si úplně nový a moderní look, který určitě zaujme vaše hosty.

Klikněte zde a objednejte si tuto nádhernou koupelnovou skříňku s košem na prádlo od TP Living – NEL IV v antracitové barvě a s dekorem dubu Artisan hned teď. Budete se doma těšit na každodenní relaxaci a pohodu ve vaší hezky uspořádané a moderní koupelně, kterou zaručeně ocení všichni vaši blízcí a přátelé.