Rubriky
eZavináč

Oslnivý design s ASIR Lustr MUREK pro nejútulnější interiér


Lustr MUREK je velice elegantní a svým stínítkem bude vhodným doplňkem do moderního bytu. Tento lustr je ideální pro ty, kteří si chtějí vytvořit útulnou atmosféru a zároveň touží po moderním designu. MUREK Vás okamžitě upoutá svým stínítkem a můžete jej instalovat samostatně nebo jich pořídit více, aby vytvořily skvělý efekt.

Odkaz na produkt na webu – ASIR Lustr MUREK

Pokud chcete vidět tento fantastický kousek na vlastní oči, klikněte na tento odkaz – ASIR Lustr MUREK .

Specifikace produktu

Tento lustr je vyroben z kovu a z černého kabelu. Má celkový průměr 20 cm a výšku 35 – 125 cm, takže si můžete vybrat výšku, která Vám nejvíce vyhovuje. Stínítko má průměr 20 cm a výšku 27 cm. Délka kabelu je 90 cm a má typ objímky E27. Pokud si chcete užít dostatek světla, doporučujeme použít žárovku o maximálním výkonu 40 W. Lustr má ochranný stupeň IP20.

Instalace a další informace

Je nutné si uvědomit, že zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Proto vždy hledejte odborníka, který Vám pomůže s instalací. Poskytnuté informace jsou pouze orientační. Žárovka není součástí dodávky, takže si ji budete muset zakoupit samostatně.

ASIR Lustr MUREK

Tento lustr bude skvělým výtvarným prvkem pro každý interiér. Je vynikajícím způsobem, jak osvětlit místnost, a zároveň doplnit celkový design Vašeho domova. Takže neváhejte ani minutu déle a zakupte si tento skvělý produkt přímo na Best Nábytek.