Rubriky
eZavináč

Oživte svou ložnici s novou stylovou sestavou FINEZJA od MEBLINE

Už jste unaveni z pohledu na svou nevyhovující ložnici? Pokud ano, je čas zlepšit vzhled vašeho spánkového pokoje díky nádherným kouskům nábytku od MEBLINE.

Sestava FINEZJA je novým řešením pro každého, kdo touží po moderním nábytku se skvělými úložnými možnostmi. Díky této sestavě získáte velké množství úložného prostoru, a to vše v kombinaci s elegantním designem, který z vaší ložnice udělá unikátní místo, kde se budete každý den rádi vracet.

Meblin FINEZJA se skládá z následujících dílů:

  • FN4 – Skříň 4D
  • FN10 – Postel s úložným prostorem – Bez matrace
  • FN12x2 – 2 Noční stolky
  • FN14 – Zrcadlo
  • FN15 – Toaleta

Chcete-li si tuto sestavu zakoupit, můžete si vybrat z několika barevných variant, které jsou k dispozici. Mezi nimi najdete hlavně dub Sonoma, který je hlavní fotografií naší nabídky, a také dub Čokoláda. Každá z těchto barevných variant dodá vašemu prostoru trochu jiný vzhled a může se skvěle hodit k vašemu celkovému stylu pokojíku.

Jak již bylo zmíněno, postel v této sestavě je vybavena úložným prostorem. To znamená, že v tomto prostoru budete moci ukládat své věci, jako jsou přikrývky, polštáře, nebo dokonce oblečení. Kromě toho je k posteli dodávána laminovaná deska, která slouží jako podložka pod matraci a dodává posteli potřebnou pevnost.

Také bychom rádi zmínili, že tuto sestavu nabízíme se speciálně přizpůsobenými matracemi o velikosti 140 cm. Tyto matrace si můžete zakoupit za menší poplatek.

Další výhodou této sestavy je, že ji můžete zakoupit nejen jako celek, ale také zvlášť. Můžete si tak vybrat pouze ty kusy, které se vám líbí a ty, které skvěle doplní vaši stávající ložnici.

Chcete-li získat sestavu FINEZJA pro svou ložnici, neváhejte kliknout na náš odkaz na www.skvelynabytek.cz, kde můžete najít všechny kousky této sestavy a mnoho dalšího nábytku pro váš domov!

Fotografie:

Sestava FINEZJA

Díly systému: FINEZJA:

Most FINEZJA

Most FINEZJA

Toaletní stůl FINEZJA

Toaletní stůl FINEZJA

Komoda FINEZJA

Komoda FINEZJA

Postel s úložným prostorem FINEZJA

Postel s úložným prostorem FINEZJA

Noční stolek FINEZJA

Noční stolek FINEZJA

Skříň FINEZJA

Skříň FINEZJA