Rubriky
eZavináč

Oživte svůj interiér s Hanah Home Závěsem Folon II vícenásobně barevným

Máte pocit, že váš interiér vypadá chladně, jednoduše a nezabydleně? Pak je tento výrobek zcela jistě určený pro vás. Závěs Folon bude krásným detailem vašeho interiéru. Závěs je vyrobený ze 100% polyesteru, který je velmi odolný a navíc se snadno udržuje. Díky tomuto krásnému designu získá váš interiér originální vzhled.

Hanah Home Závěs Folon II vícenásobně barevný

Závěs pro moderní interiéry

Tento vícenásobně barevný závěs je ideální pro moderní interiéry. Svěží, energické barvy se perfektně hodí do každého stylu a navíc dodají vašemu interiéru šmrnc. Folon II závěs bude vypadat naprosto fantasticky v kombinaci s pastelovými, bílými i tmavšími stíny. S jeho pomocí si každý může snadno a rychle oživit svůj byt, dům nebo kancelář.

Snadná údržba – rychlá čistota

Závěs Folon II je vyrobený z polyesteru, což ho činí velmi příjemným na omak a navíc se snadno udržuje. Pokud jej potřebujete vyprat, doporučuje se používat jemné foundry nebo pouze otřít vlhkým hadříkem.

Detail Hanah Home Závěsu Folon II vícenásobně barevný

Specifikace produktu

  1. Moderní styl
  2. Barva: vícebarevná
  3. Materiál: 100% polyester
  4. Zle prát v pračce
  5. Typ: vodítka
  6. Velikost produktu: 140 x 260 cm

Podívejte se i na další produkty ze série Folon.

Pokud vám padl do oka právě tento závěs, nezapomeňte se podívat i na další produkty ze série Folon. V naší nabídce naleznete i Folon I závěs, který je také jedinečným a překrásným kouskem do vašeho interiéru.

Nenechte svůj interiér vypadat neosobně a sáhněte po kvalitních a hezkých doplňcích, které ho dokáží oživit i několikátým pohledem. Využijte naší nabídky a nakupujte s ISOLUND!