Rubriky
eZavináč

PLASTKON květináč COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním ledově bílé barvy velikosti 40x14cm


PLASTKON květináč COBBLE TRIO – už nikdy nepřivařte bylinky

Čerstvá bazalka nebo voňavý tymián? Ať jste si oblíbili jakoukoliv bylinku, pocit doma vypěstovaných bylinek je prostě k nezaplacení.

Značka Flower Lover vytvořila kolekci Cobble, která je jako stvořená na pěstování nejrůznějších bylinek. A s květináčem COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním ledově bílé barvy velikosti 40x14cm to půjde snadno a rychle. Tento moderní květináč se totiž postará sám o to, aby vaše rostliny měly vždy ideální množství vody.

Moderní technologie pro zdravé rostliny

Takový květináč jistě ani nenapadne, že se v něm nachází speciální systém umožňující perfektní měření a nalévání vody. Ten zaručí dlouhý život vašim rostlinkám. Voda je k rostlinám přiváděna za pomocí knotů, dá se nalévat z vrchu i ze stran. S novým květináčem máte jistotu, že vaše bylinky nikdy nebudou vyschlé nebo zatopené.

Zářivě bílá barva květináče COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním se perfektně hodí k jakémukoliv interiéru. A pokud si oblíbíte květináč COBBLE pro venkovní pěstování, můžete si být jisti, že odolá vlivům počasí.

Dopřejte si své vlastní bylinkové království

Květináč COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním ledově bílé barvy velikosti 40x14cm se stane skvělým pomocníkem pro každého, kdo si chce dopřát vlastní bylinkové království.

Velká výhoda květináče COBBLE TRIO spočívá v praktickém řešení samozavlažování. Květináč se sám postará o to, aby bylinky měly optimální množství vody. Pokud si chcete užít svých oblíbených bylinek a nedělat si starosti s jejich zaléváním, je tento květináč určitě tou pravou volbou.

A pokud uvažujete nad vhodným dárkem pro milovníka bylinek, bude květináč COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním ledově bílé barvy velikosti 40x14cm jistě trefou do černého.

Vyzkoušejte nový květináč COBBLE TRIO s dekorativním samozavlažováním a dopřejte vašim bylinám to nejlepší.

Zdroj: https://www.crosta.cz/produkt/plastkon-kvetinac-cobble-trio-samozavl-dekorativni-40m14cm-ledove-bi

Květináč COBBLE TRIO

Květináč COBBLE TRIO v bytě

Květináč COBBLE TRIO na terase