Rubriky
eZavináč

Přírodní krása předsíňové stěny Tibet – dub artisan

Představte si, že vstupujete do svého domova a přivítá vás dokonale promyšlený vstupní prostor. Stojí tam překrásná předsíňová stěna Tibet – dub artisan, která vám nabízí nejen elegantní design, ale také praktické úložné prostory pro vaše oblečení, boty a další drobné vybavení.

Moderní předsíň Tibet

Tato moderní předsíňová stěna Tibet je vyrobena z dřevotřískové desky laminované 16 mm, která je natřena krásnou dubovou folií. To jí dává přírodní a luxusní vzhled, který se skvěle hodí k moderním interiérům. Navíc jsou hrany chráněny páskou z PCV, což zajišťuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození či vlhkosti.

Předsíňová stěna Tibet má rozměry 100x190x33cm. Při montáži si můžete vybrat orientaci stěny – pravou nebo levou stranu, podle toho, jak vám nejvíce vyhovuje.

Praktické úložné prostory

Kromě krásného designu nabízí předsíňová stěna Tibet také praktické úložné prostory. V horní části se nachází 2x komora uzavíratelná dveřmi, které vám poskytnou dostatek místa na uložení klobouků, šál, rukavic a dalších drobností. Pod nimi se nachází zrcadlo na celou výšku stěny, které zvětší vstupní prostor a opticky ho prosvětlí.

V dolní části se nachází 3x věšák, který je vyroben z kvalitního plastu a jemně upraven do elegantního tvaru. Tyto věšáky vám nabídnou dostatek místa na uložení svých kabátů, bund, sukýnek, kalhot a dalšího oblečení. Pod nimi se nachází 3x odkládací plochy, které jsou užitečné na uložení bot, batohů nebo dalších drobností.

Předsíňová stěna Tibet vám nabízí nejen krásný design a praktické úložné prostory, ale také perfektní organizaci vašeho vstupního prostoru.

Nenechte si ujít tuto přírodní krásu a pořiďte si ji ještě dnes na nabyteklevneji.cz za skvělou cenu!

Předsíňová stěna Tibet - dub artisan

Praktické úložné prostory předsíňové stěny Tibet

Zrcadlo na celou výšku stěny u předsíňové stěny Tibet

Kvalitní plastové věšáky u předsíňové stěny Tibet