Rubriky
eZavináč

Šedá sametová barová židle Richmond Indigo 78 cm – luxusní doplněk do vaší kuchyně nebo jídelny

Pokud hledáte luxusní a moderní doplněk do vaší kuchyně nebo jídelny, tak jste na správném místě. Šedá barová židle Indigo od značky Richmond Interiors perfektně vyladí každý moderně zařízený interiér.

Stylová a pohodlná barová židle

Příjemný měkký sametový sedák zajistí maximální komfort při posezení u kuchyňského pultu nebo u baru. Krásná šedá barva je výjimečná a stojí za to. Židle je velmi stylová a díky černé kovové podnoži vytvoří svěží kombinaci v duchu moderních trendů skandinávského stylu.

Kvalitní provedení

Kvalitní zpracování a použité materiály zajišťují, že židle bude mít dlouhou životnost. Nejenže vyniká svojí elegancí a praktičností, ale také je velmi odolná.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Tento produkt je k dispozici v různých variantách čalounění. V této prezentované variantě se jedná o Stone 101. Nicméně, pokud to bude třeba, máte možnost si vybrat barvu, která vám nejlépe vyhovuje. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník nebo nás neváhejte kontaktovat.

Poštovní informace

Židle se vyrábí na zakázku a proto vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pokud si přejete, můžeme vám tuto židli poslat na dobírku nebo do stylingového studia. Stačí si jen vybrat z nabídky při objednávání.

Proč si vybrat šedou sametovou barovou židli Richmond Indigo?

  • Jedinečný design a moderní vzhled
  • Velmi pohodlná a stylová
  • Vyrobena z kvalitních materiálů

Přejeme vám příjemné nakupování a těšíme se na nějakou vaší recenzi.

Zajímá vás tato šedá sametová barová židle Richmond Indigo 78 cm? Zkuste si ji hned objednat na našem webu https://www.interierio.cz/produkt/seda-sametova-barova-zidle-richmond-indigo-78-cm.

Šedá sametová barová židle Richmond Indigo 78 cm

Šedá sametová barová židle Richmond Indigo 78 cm

Šedá sametová barová židle Richmond Indigo 78 cm

Pozn.: Zobrazené čalounění je Stone 101.