Rubriky
eZavináč

Šedá stolní lampa Blomus Warm – moderní doplněk pro váš stůl


Designové a architektonické studio AD Miller z amerického Los Angeles stojí za návrhem těchto mimořádně nápaditých svítidel Blomus.

Jsou inspirovány minimalistickými oblými tvary soch a tradičním stojanem na mikrofon. Tento originální design zaručuje moderní a elegantní vzhled. Šedá barva lampy dává dojem elegance a čistoty.

Najdou své uplatnění jako jasné pracovní světlo nebo i jen lehké podsvícení.

Světlo dokáže nabídnout až tři úrovně jasu a také se dá stmívat. To znamená, že si můžete snadno nastavit intenzitu světla pro různé situace. Ať už potřebujete světlo na čtení knihy nebo snadnější práci s dokumenty, lampa Blomus Warm vám v tom pomůže.

Detailní informace:

  • Tři přednastavené úrovně jasu
  • Funkce stmívání
  • Nadčasový vzhled a krásný detail
  • Napájecí kabel s textilním potahem

Díky velkému kolečku je nastavení požadovaného úhlu paprsku velmi snadné. Různé úhly náklonu válcového zdroje světla pomáhají vytvářet přímé nebo nepřímé osvětlení bez oslnění.

Závěr

Pokud hledáte moderní a elegantní doplněk do vašeho interiéru, šedá stolní lampa Blomus Warm je pro vás tou správnou volbou. Koupí této lampy získáte multifunkční nástroj, který vám umožní být produktivnější a zároveň okouzlí váš prostor svým vzhledem. Můžete si ji zakoupit zde: https://www.interierio.cz/produkt/sedy-stolni-lampa-blomus-warm.