Rubriky
eZavináč

Speciální smaltovaná ocelová vana Kaldewei Saniform V3 ve velikosti 160×70 cm s kódem 192334013001


Speciální smaltovaná ocelová vana Kaldewei Saniform V3

Vyberte si luxusní koupel s vysokou kvalitou a trvanlivostí. Smaltované ocelové vany jsou pro svou dokonalou úpravu velmi oblíbené. Výjimkou není ani speciální vana Kaldewei Saniform V3 ve velikosti 160×70 cm s kódem 192334013001. Tato vana je vyrobena s použitím moderních technologií, aby vám poskytla maximální komfort a pohodlí.

Kvalitní vana ze smaltované oceli

Kaldewei Saniform V3 je výsledkem nekonečného výzkumu a vynalézavosti značky Kaldewei. Tato vana je vyráběna ze speciálního materiálu, což ji činí robustní a trvanlivou. Pokud byste tedy chtěli nějakou vynikající vanu, která vám nabídne dlouhodobé používání, pak speciální smaltovaná ocelová vana Kaldewei Saniform V3 bude pro vás tou nejlepší volbou.

Jednoduchá a bezpečná úprava povrchu

Povrch vany je velmi hladký díky úpravě povrchu Perl-Effektem. Díky této povrchové úpravě se voda skutálí do odpadu a odnáší s sebou veškeré nečistoty i vápenaté částice, což zajišťuje jednoduchou údržbu a čištění. Také díky této úpravě je vana velmi odolná a náchylná k poškození.

Bezpečnost jako první prioritou

Kaldewei Celoplošný Antislip je technologie, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Tato technologie je založena na speciálním protiskluzovém povrchu, který chrání před pádem při vstupu či výstupu z vany. Technologie je produkována na celé ploše vany pro maximální komfort a bezpečnost.

Speciální vana pro úplný komfort

Balení vany nezahrnuje žádná madla, nožičky a podhlavník. Je to prostě proto, že vana je navržena tak, aby byla co nejpohodlnější. Takzvaný „barevný koncept“ také přispívá k celkovému pohodlí i estetickému vzhledu vany.

Závěr

Nehledejte tedy nic jiného, pokud si chcete užít luxusní koupel s vysokou kvalitou a trvanlivostí. Speciální vana ze smaltované oceli Kaldewei Saniform V3 nabízí bezpečný vstup a vynikající zážitek při každém použití. Navštivte též stránky Interierio.cz, kde můžete zakoupit tento výrobek.