Rubriky
eZavináč

Stolní svítidlo Globo – výběr z rozměrů 20/30 cm a patice E27

Stolní svítidlo je nejen praktickým, ale i dekorativním prvkem každého interiéru. Pokud hledáte kvalitní a časem osvědčenou značku svítidel, rozhodně se zaměřte na stolní svítidla Globo. Tento výrobce nabízí širokou škálu svítidel, která se dokáží přizpůsobit každému stylu interiéru.

Online only

Stolní svítidlo Globo E27 o rozměrech 20/30 cm je k dispozici pouze v rámci online prodeje, což zaručí vynikající cenu a velký výběr. Svítidlo se vyznačuje kvalitním provedením, moderním designem a vynikajícím osvětlením.

Rozměry

Stolní svítidlo Globo s délkou 20 cm a výškou 30 cm patří k menším svítidlům, která se ideálně hodí na stolky a komody v obývacím pokoji nebo ložnici. Díky svým rozměrům se nevýrazně vměstná do každého interiéru, aniž by narušovala jeho celkový vzhled.

Patice E27

Stolní svítidlo Globo E27 disponuje paticí E27, díky které si můžete vybrat z široké škály žárovek s výkonem a barvou světla, která vám vyhovuje. Doporučený výkon žárovky pro toto svítidlo je 1x E27 60W 230V.

Pro zájemce doporučujeme následující odkaz, kde si můžete toto svítidlo objednat online a využít tak kompletních výhod tohoto způsobu nákupu.

Stolní svítidlo Globo E27 20/30 cm

Zdroj: isolund.cz