Rubriky
eZavináč

Stylová předsíňová stěna Artisan B v hnědé barvě od TP Living

Moderní a praktická stěna

Pokud hledáte nábytek do vaší předsíně, který je nejen praktický, ale také krásný a moderní, doporučujeme vám předsíňovou stěnu Artisan B od TP Living. Její hnědá barva přinese do vašeho interiéru teplo a útulnost.

Krásná předsíňová stěna se zrcadlem

Stěna Artisan B je vyrobena z 16 mm silné laminované dřevotřísky, která je odolná proti oděru. Její rozměry jsou:Hloubka: 24 cm, Šířka: 85 cm a Výška: 160 cm. Stěna je velmi praktická a poslouží vám jako úložný prostor na bundy, mikiny, šátky a boty.

Předsíňová stěn nabízí celek 6 ramínek pro vaše bundy, mikiny nebo šátky a také malou skříňku na drobnosti a ozdoby. Kromě toho disponuje též botníkem na spodní části, který je základním kamenem každé předsíně.

Minimalistický design pro moderní interiéry

Stěna Artisan B se hodí do moderních interiérů s minimalismem nebo do interiérů, které potřebují něco praktického a účelného.

Také se může hodit pro menší byty, kde je potřeba využít každý centimetr prostoru. Stěna Artisan B skvěle doplní a zútulní vaši předsíň.

Nepoužívejte silné chemikálie.

Pokud budete chtít stěnu očistit, můžete použít měkký hadřík a jemné čistící prostředky. Nepoužívejte silné chemikálie, které by mohly povrch nábytku poškodit.

Závěr

Pokud hledáte moderní a praktickou předsíňovou stěnu, která je krásná a nenáročná na údržbu, stěna Artisan B od TP Living je pro vás tou nejlepší volbou. Objednat si ji můžete na webu nabytekted.cz na odkazu: https://www.nabytekted.cz/produkt/tp-living-predsinova-stena-artisan-b-hneda.