Rubriky
eZavináč

Světle růžová sametová rohová pohovka s černými nohami – luxusní kousek od Kooko Home Lento!


Model Lento – luxus a elegancia v jednom kousku nábytku

Prostorná pohovka, která je bytelnou oporou i elegantní dominantou místnosti? Model Lento už na první pohled okouzlí luxusně působícím sametovým povrchem a moderním tvarem. Jedná se o pravý rohový model, což z něj dělá ideální volbu pro větší prostory, kde je dostatek místa pro velký nábytek. Samotný rohový model je navíc v současné době velmi trendy a určitě si získá srdce mnoha lidí.

Světle růžová sametová rohová pohovka s černými nohami Kooko Home Lento

Luxusní sametový povrch pohovky je nejen krásný, ale také velmi praktický. Sametová tkanina vytváří dojem plnosti a měkkosti, díky čemuž je tato pohovka velmi pohodlná. Mnoho lidí má obavy z použití sametu v nábytku, protože mají pocit, že bude obtížné ho udržet v čistotě. Nicméně, sametové tkaniny jsou velmi odolné a snadno se čistí, pokud víte, jak na to.

Odolné nožky z masivního buku, které tento kousek vizuálně odlehčují. Barva černá působí moderně a dokonale ladí s růžovou barvou sametového potahu. Výhodou takových nožek je též ta, že jsou o něco vyšší, tudíž rohová pohovka bude trochu více vynášet, což zajistí dostatečnou prosvětlenost pod ní a pocit lehkosti a vzdušnosti v obytném prostoru.

Detail černých nožek z masivního buku Kooko Home Lento

Přidejte k pohovce 2 hebké ladící polštářky

A protože návrháři značky Kooko Home myslí na každý detail, přidali i 2 hebké ladící polštářky. Tyto polštářky vás nadchnou svou hebkostí a pohodlností. Kombinují růžovou barvu sametu se stejným černým potahem, jako mají nohy u pohovky. Vypadají tak velmi elegantně a dodají celkové mužnosti ještě více luxusu a elegance.

Ladící polštářky Kooko Home Lento

Vyberte si svou rohovou pohovku na Isolund.cz!

Pokud se vám líbí světle růžová sametová rohová pohovka s černými nohami Kooko Home Lento, můžete si ji koupit na webu Isolund.cz. Tento model pohovky je zkrátka neuvěřitelně elegantní, moderní a bytelný. Také je velkou výhodou, že se hodí k různým interiérovým stylům a barevným kombinacím, a to právě díky své luxusní růžové barvě, která je v současnosti velmi oblíbená.