Rubriky
eZavináč

Tvrdá/středně tvrdá pěnová matrace Eliko 140×200 cm s oboustranným použitím

Sendvičová matrace s kokosovým vláknem Eliko tvoří:

  • profilová pěna Eliocell se speciálním masážním profilem
  • komfortní pěna Eliocell
  • přírodní kokosová deska
  • profilová pěna Eliocell

Právě díky tomuto složení zajišťuje matrace pevnou oporu páteře a zároveň elastické a komfortní prostředí pro spánek.

Potah GREENFIRST

Potah GREENFIRST je prošitý polyesterovým vláknem. Potahová látka s bioaktivní úpravou a přírodní ochranou proti bakteriím a roztočům. Látka je vhodná pro alergiky. Vlákna této tkaniny nevytvářejí živnou půdu pro nežádoucí mikroorganismy. Tím je zaručena delší životnost a dokonalá hygiena matrace. Potah je odnímatelný a pratelný na 60 °C.

Tuto tvrdou/středně tvrdou pěnovou matraci Eliko 140×200 cm lze zakoupit na stránkách společnosti Atcomplet na adresě https://www.atcomplet.cz/produkt/tvrda-stredne-tvrda-penova-oboustranna-matrace-140m200-cm-eliko-materasso.

Eliko matrace

Pokud hledáte matraci s tvrdšími vlastnostmi, která zajišťuje podporu a správné držení těla v optimální poloze pro spánek, zvažte tuto tvrdou/středně tvrdou pěnovou matraci Eliko. Příjemný spánek na zdravé pěnové matraci s komfortem pro Vaše tělo je zárukou kvality a spokojenosti s matrací Eliko. Navíc díky odnímatelnému a pratelnému potahu je snadné udržování vysoké hygieny matrace. Neváhejte a pořiďte si novou matraci pro Vaše úžasné spaní.