Rubriky
eZavináč

Úložný koš SONGMICS Versa 55,5 cm – nejlepší řešení pro organizaci vašeho domova

Proutěný úložný koš bude vaším parťákem jak při jarním úklidu, tak při tom každodenním. Pomůže najít vašim věcem své místo, díky čemuž je už nebudete muset hledat po celém bytě. Svým kvalitním zpracováním a vzhledem může být návštěvám vždy na očích, aniž by poutal příliš pozornosti.

Všestranné využití

Úložný koš Versa tvoří proutí a tkanina, která lze pohodlně vyjmout a v případě potřeby vyprat. Koš má všestranné využití, což znamená, že jej lze použít jako odkladací prostor pro dětské hračky, koš na špinavé či čisté prádlo i pro koupelnové nezbytnosti.

Specifikace produktu:

  • Kvalitní zpracování
  • Pratelná tkanina
  • Všestranné využití

Pokud hledáte úložný koš s vysokou kvalitou zpracování a praktickým designem, je SONGMICS Versa ideální volbou. Díky možnosti vyjmutí tkaniny je koš velmi snadno udržovatelný a díky svým rozměrům najde uplatnění v každém interiéru. A co je na tom nejlepší? Právě teď jej můžete zakoupit na stránkách SKVELÝ NÁBYTEK s výraznou slevou. Tak neváhejte a pořiďte si koš, který vám pomůže udržet váš domov v pořádku!

SONGMICS Versa úložný koš

*Tento článek není sponzorovaný a jeho autor není s firmou SONGMICS nebo SKVELÝ NÁBYTEK spojen žádným profesním vztahem.

Organizujte svůj domov bez námahy a s tím nejlepším – úložným košem SONGMICS Versa!