Rubriky
eZavináč

Wallity sada obrazů CALL WILD – dekorativní kousek pro váš interiér!

Hledáte moderní kousky, které by vám pomohly celkově doladit a zkrášlit vaší domácnost a jednotlivé pokoje? Ač mohou dekorace na první pohled vypadat jednoduše, jejich nadčasovost a oblíbenost vás přesvědčí. Své o tom ví také sada obrazů Call of Wild, která díky svému vzhledu padne do obývacího pokoje, ložnice, pracovny, předsíně a dalších místností i stylů. Oceníte ji nejen vy, ale také vaše návštěvy.

Abstraktní prvky spojené s voláním divočiny

Sada obsahuje celkem tři stejně velké obrazy, které spojují syté barvy a motivy, které připomínají volání divočiny. Abstraktní prvky padnou snad do každého stylu a každé domácnosti. Vše je natištěno na pevné MDF desce, která podtrhuje celkový jedinečný vzhled. Můžete je pověsit společně, jako celou sadu, nebo využít možnost rozdělení čímž vzniknou tři samostatné obrazy, které zavěsíte na každou prázdnou stěnu.

Specifikace produktu

  • Sada obsahuje 3 obrazy
  • Natištěno na MDF desce
  • Elegantní vzhled

Tuto dekorativní sadu obrazů můžete zakoupit na kupsinabytek.cz. Každý obraz je promyšleně navržen a díky sytým barvám a jedinečnému designu umí oslovit všechny návštěvy vašeho domu.

Wallity sada obrazů CALL WILD

Doporučení pro umístění obrazů

Obrazy z této sady můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Pokud chcete, aby se staly dominantou místnosti, zavěste je na stěnu, která bude zároveň dostatečně prázdná a prostorná.

Pokud máte menší byt nebo jen malou stěnu, můžete obrazy rozmístit po celé místnosti jako drobné akcenty. Kombinujte je s dalšími dekoračními prvky a vytvořte tak prostor, který bude jedinečný.

Wallity sada obrazů CALL WILD v interiéru

Vyberte si sada obrazů Call of Wild a do vašeho interiéru přidejte kousek divočiny a jedinečnosti. Tento nákup rozhodně nebudete litovat.